Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Trä 7L
fr.645 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Trä 7L
645 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake i lackerat trä med grå detaljer och sju st ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön/Grå, Röd/Grå, Svart/Grå |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 560 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,64 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 540 mm |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

