Adventsljusstake Star Trading Ada
Rek. pris 209 kr
fr.174 kr
Se priset!
Välj variant

Ada
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med härligt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Trä/natur |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 30 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 375 mm |
| Serie | Ada |
| Djup | 4 mm |
| Ström | 88 mA |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 375 mm |
| Dimbar | Nej |

