Adventsljusstake Star Trading AFTON Gran
Rek. pris 419 kr
fr.399 kr
Välj variant

AFTON Gran
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä på en rund bas. Lamporna lyser upp på granen och skapar ett fint ljussken. En ljusstake som kan stå framme hela vintern. Den runda designen gör att den är fin från alla vinklar och därför lättplacerad i både fönster och på skänk eller kanske till och med ett bord. Denna produkt har FSC®-märkning.Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä på en rund bas. Lamporna lyser upp på granen och skapar ett fint ljussken. En ljusstake som kan stå framme hela vintern. Den runda designen gör att den är fin från alla vinklar och därför lättplacerad i både fönster och på skänk eller kanske till och med ett bord. Denna produkt har FSC®-märkning.Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 310 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 210 mm |
| Serie | AFTON |
| Djup | 210 mm |
| Dimbar | Nej |
