Adventsljusstake Star Trading Albo 5 Ljus
Rek. pris 379 kr
fr.369 kr
Se priset!
Välj variant

Albo 5 Ljus
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad i vitt. Placera den eleganta ljusstaken i ett fönster för en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad i vitt. Placera den eleganta ljusstaken i ett fönster för en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Brun, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 410 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 340 mm |
| Serie | ALBO |
| Djup | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
