Adventsljusstake Star Trading Alma 5 LjusVit
Rek. pris 369 kr
359 kr
329 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit

Alma 5 Ljus
Vit
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit adventsljusstake tillverkad i trä. Klassiskt formad ljusstake med modern touch. Fin ljusbild som skapar den perfekta julstämningen i ditt fönster. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit adventsljusstake tillverkad i trä. Klassiskt formad ljusstake med modern touch. Fin ljusbild som skapar den perfekta julstämningen i ditt fönster. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 219-90 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Diameter | 560 cm |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 335 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 440 mm |
| Serie | Alma |
| Djup | 55 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482076922 |

