Adventsljusstake Star Trading Anno 7LRöd
Rek. pris 1 379 kr
1 309 kr
1 204 krSänkt pris!Spara 105 kr
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä med målade träbrickor i guld som dekoration. Ljusstaken är både moderna och traditionell och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Julen blir någt alldeles extra med stämningsfulla Anno som dekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä med målade träbrickor i guld som dekoration. Ljusstaken är både moderna och traditionell och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Julen blir någt alldeles extra med stämningsfulla Anno som dekoration.
Recensioner
Eva-Karin OVerifierad köpare
för 4 månader sedanPrecis den ljusstake vi ville ha. Till ett bättre pris. Blixtsnabb leverans.
Mona OVerifierad köpare
för 5 månader sedanDe vara lika fina i verkligheten som på bilden. Gjorde sig bra i fönstret
+ Lika fina som på bilden
- Finns inte något negativt att säga om varan
Elin Verifierad köpare
för 5 månader sedanFina och stora ljusstakar
Katarina TVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnygg adventsljusstake, men lite dålig finish på själva träet.
+ Snygg
- Lite dålig finish på träet
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 220-21 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 710 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 510 mm |
| Djup | 100 mm |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Anno |
| EAN-nr | 7391482054715 |


