Adventsljusstake Star Trading Arrow 36 cm 7L
Rek. pris 869 kr
fr.604 kr
Se priset!
Välj variant

Arrow 36 cm 7L
604 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern träljusstake från Star Trading. Ljusstaken har fasade former. Skapar en härlig julstämmning i både hem och offentlig miljö.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Modern träljusstake från Star Trading. Ljusstaken har fasade former. Skapar en härlig julstämmning i både hem och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 360 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,78 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 690 mm |
| Serie | Arrow |
| Djup | 70 mm |


