Adventsljusstake Star Trading Bea
Rek. pris 219 kr
fr.209 kr
Välj variant

Bea
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake i bågform med 7 stycken ljuskällor. En vacker ljusstake med härligt sken. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake i bågform med 7 stycken ljuskällor. En vacker ljusstake med härligt sken. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Recensioner
Eva AVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin men tyvärr inte ledljus som det stod.
+ Jättefin
- Ej led
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun, Grå, Natur, Röd, Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 220 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 390 mm |
| Serie | Bea |
| Djup | 50 mm |
| Vikt | 0,44, 0,45, 0,46, 0,47 kg |

