Adventsljusstake Star Trading BeaRöd
Rek. pris 219 kr
209 kr
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Bea
Röd
209 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake i bågform med 7 stycken ljuskällor. En vacker ljusstake med härligt sken. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake i bågform med 7 stycken ljuskällor. En vacker ljusstake med härligt sken. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Recensioner
Eva AVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin men tyvärr inte ledljus som det stod.
+ Jättefin
- Ej led
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 283-15 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,46 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Serie | Bea |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482013309 |


