Adventsljusstake Star Trading Billy 1 Ljus Snögubbe
99 kr

Billy 1 Ljus Snögubbe
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Juldekoration med utskuret motiv i trä. Liten, lättplacerad ljusstake som drivs av batteri. Lyser med fint varmvitt sken och skapar julstämning med sitt söta julmotiv. Dekorationen har timer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Juldekoration med utskuret motiv i trä. Liten, lättplacerad ljusstake som drivs av batteri. Lyser med fint varmvitt sken och skapar julstämning med sitt söta julmotiv. Dekorationen har timer.
Recensioner
Annika BVerifierad köpare
för 4 månader sedanTrevlig liten ljusstake med glad snögubbe. Perfekt för ett litet utrymme.
+ Glädjespridare
- Svagt ljus
Lars FVerifierad köpare
för 4 månader sedanOk kvalitet lyser
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-39 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 140 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 80 mm |
| Serie | Billy |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482079992 |

