Adventsljusstake Star Trading Bore Metalljusstake med 7 Ljus
Rek. pris 1 219 kr
1 169 kr
Se priset!

Bore Metalljusstake med 7 Ljus
1 169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vår eleganta metalljusstake Bore i svart. 7 led ljuskällor, soft glow ingår. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vår eleganta metalljusstake Bore i svart. 7 led ljuskällor, soft glow ingår. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 114-64-1 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 560 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 380 mm |
| Serie | Bore |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482078537 |


