Adventsljusstake Star Trading Buzz Candlestick 11L
Rek. pris 1 119 kr
fr.629 kr
Se priset!
Välj variant

Buzz Candlestick 11L
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren adventsljusstake, tillverkad i trä med ljuspipor av tunna metallrör. 11 st ljuskällor, E5 lampor. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren adventsljusstake, tillverkad i trä med ljuspipor av tunna metallrör. 11 st ljuskällor, E5 lampor. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grafitgrå, Ljusgrå, Vit |
| Sockel | E5 |
| Effekt | 0,6 W |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 590 mm |
| Serie | Buzz |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Diameter | 590 mm |
| Sensor | Nej |

