Adventsljusstake Star Trading Buzz Low 11L
Rek. pris 979 kr
fr.499 kr
Se priset!
Välj variant

Buzz Low 11L
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 11st ljuskällor, E5 lampor. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämmnigsfullt ljus hela året runt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 11st ljuskällor, E5 lampor. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämmnigsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grafitgrå, Ljusgrå, Vit |
| Sockel | E5 |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Höjd | 430 mm |
| Vikt | 1,43 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 280 mm |
| Serie | Buzz |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,6 kW |
