Adventsljusstake Star Trading Buzz
Rek. pris 1 019 kr
fr.579 kr
Se priset!
Välj variant

Buzz
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake Star Trading Buzz är en stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. Den har 9 st ljuskällor, E5-lampor. Den ger ett härligt stämmnigsfullt ljus hela året runt.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Buzz är en stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. Den har 9 st ljuskällor, E5-lampor. Den ger ett härligt stämmnigsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå, Vit |
| Sockel | E5 |
| Effekt | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 50 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 600 mm |
| Spänning | 12 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 230 mm |
| Serie | Buzz |
| Ström | 0,05 A |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Vikt | 1,459, 1,5405, 1,6395 kg |
| Effekt/prestanda | 0,6 kW |
