Adventsljusstake Star Trading Dassel
Rek. pris 569 kr
539 kr
499 krSänkt pris!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Dassel
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven ljusstake fint dekorerad med juldetaljer. En härlig dekoration att placera på bordet. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med ett härligt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven ljusstake fint dekorerad med juldetaljer. En härlig dekoration att placera på bordet. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med ett härligt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 275-08 |
| Färg | Natur |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Dassel |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,68 kg |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7391482024275 |


