Adventsljusstake Star Trading Eli
Rek. pris 909 kr
fr.789 kr
Se priset!
Välj variant

Eli
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med 5 stycken ljuskällor och guldmålad dekoration. Lätt att placera och skapar en härlig julstämmning både i fönster eller inne i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 5 stycken ljuskällor och guldmålad dekoration. Lätt att placera och skapar en härlig julstämmning både i fönster eller inne i rummet.
Recensioner
Therese WVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt vacker, stilren ljusstake i bra kvalitet.
Birgitta GVerifierad köpare
för 4 månader sedanTrevlig modell av ljusstake
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 470 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,97 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 370 mm |
| Serie | Eli |
| Ström | 0,055 A |
| Djup | 80 mm |

