Adventsljusstake Star Trading Elias TraditionVit
Rek. pris 1 129 kr
1 069 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Elias Tradition
Vit
1 069 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ ljusstake med fin dekor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 218-87 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 670 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,04 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Elias Tradition |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482057587 |


