Adventsljusstake Star Trading Elias
Rek. pris 949 kr
fr.704 kr
Se priset!
Välj variant

Elias
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet.
Recensioner
Jan MVerifierad köpare
för 4 månader sedanProblemfri med bra ljus
EKMVerifierad köpare
för 4 månader sedanHar en sådan adventsljusstake sedan tidigare så det var ett enkelt val. De gör sig bra och lyser fint i mitt dubbla vardagsrumsfönster.
Trine SVerifierad köpare
för 5 månader sedanUppfyllde mitt krav. Snabb leverans o bra pris!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grafitgrå/Silver, Röd/Mässing, Vit/Mässing |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 670 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Elias |
| Djup | 80 mm |
| Ström | 54, 55 mA |
| Vikt | 1,03, 1,04, 1,05 kg |

