Adventsljusstake Star Trading Forest Friends 5-Armad LED Trä
Rek. pris 1 139 kr
1 089 kr
975 krSpara 10 %Kampanj

Forest Friends 5-Armad LED Trä
975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ träljusstake med svarvade figurer i fina, mjuka färger.
Denna LED-adventsljusstake från Star Trading's Forest Friends-serie är ett utmärkt tillskott till din juldekoration. Den är tillverkad av robust trä, vilket ger den en naturlig och rustik känsla. Med sina fem ljuskällor skapar den en mysig atmosfär i ditt hem under den mörka vintertiden. Dessutom är den utrustad med en lång kabel på 1,8 meter, vilket ger dig friheten att placera den var du vill i rummet. Den är även energieffektiv tack vare LED-ljuskällorna, vilket gör den till ett miljövänligt val för julbelysning.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Forest Friends 5-Armad LED Trä
- LED-ljuskällor för energieffektivitet
- Lång kabellängd på 1,8 m för flexibel placering
- Robust träkonstruktion för hållbarhet
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Forest Friends 5-Armad LED Trä
- LED-ljuskällor för energieffektivitet
- Lång kabellängd på 1,8 m för flexibel placering
- Robust träkonstruktion för hållbarhet
Recensioner
MaWaVerifierad köpare
för 4 månader sedanFörsta adventsljusstaken fungerade inte. Fick en till adventsljusstake som ersättning (tack) men den fungerade inte heller så nu lämnar jag in dom till en lampverkstad istället.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-87 |
| Färg | Multi |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Forest Friends |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 440 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056962 |


