Adventsljusstake Star Trading Gillian 7L
Rek. pris 1 069 kr
fr.1 019 kr
fr.955 krSänkt pris!
Välj variant

Gillian 7L
955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med mässingbelagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul.
Recensioner
Pearl SVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt vackert o fin
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Brun, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 640 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,19 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 490 mm |
| Serie | Gillian |
| Djup | 900 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |


