Adventsljusstake Star Trading Gillian Båge 7L
fr.684 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Gillian Båge 7L
684 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bågformad träljusstake med mässingbelagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 stycken ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bågformad träljusstake med mässingbelagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 stycken ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Brun, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0,77 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 630 mm |
| Serie | Gillian |
| Djup | 60 mm |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 26 cm |
| Dimbar | Nej |
