Adventsljusstake Star Trading Glory
Rek. pris 699 kr
fr.379 kr
Se priset!
Välj variant

Glory
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med 4 stycken ljuspipor i metall. Dekorerad med en metallring. En vacker adventsljusstake som sprider stämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 4 stycken ljuspipor i metall. Dekorerad med en metallring. En vacker adventsljusstake som sprider stämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 420 mm |
| Serie | Glory |
| Djup | 75 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |

