Adventsljusstake Star Trading Glossy FrameVit
Rek. pris 359 kr
339 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
Glossy Frame
Vit
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Prisvärd, stilren ljusstake med två dekorativ ramar i färgen mässing. 4 ljus som skapar en mysig stämning både i fönster och eller på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Prisvärd, stilren ljusstake med två dekorativ ramar i färgen mässing. 4 ljus som skapar en mysig stämning både i fönster och eller på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-71 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 54 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 36 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 28,5 mm |
| Serie | Glossy Frame |
| Djup | 8 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482042392 |
