Adventsljusstake Star Trading Glossy Heart
Rek. pris 479 kr
449 kr
379 krSpara 16 %Kampanj
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
Glossy Heart
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren ljusstake i vitt med ett dekorativt hjärta. Skapar en mysig stämning både i fönster eller på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren ljusstake i vitt med ett dekorativt hjärta. Skapar en mysig stämning både i fönster eller på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-63 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 55 mA |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Glossy Heart |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7391482035202 |


