Adventsljusstake Star Trading Grene
Rek. pris 1 169 kr
759 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Grene
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake Star Trading Grene är en modern ljusstake med klassisk ljusbild. Julträdet Grene lyser upp både fönster och bänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Grene är en modern ljusstake med klassisk ljusbild. Julträdet Grene lyser upp både fönster och bänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-22 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 130 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 510 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,161 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 640 mm |
| Serie | Grene |
| Ström | 0,13 A |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482048882 |


