Adventsljusstake Star Trading Gustavo 5LMässing
Rek. pris 889 kr
849 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren adventsljusstake i metall. Färgen är mässing. Ljusstaken har 5 ljuskällor med mysigt sken. Placera i ett fönster eller på en skänk, passar utmärkt till advent och jul.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren adventsljusstake i metall. Färgen är mässing. Ljusstaken har 5 ljuskällor med mysigt sken. Placera i ett fönster eller på en skänk, passar utmärkt till advent och jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 138-55-1 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 640 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,7 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 370 mm |
| Serie | Gustavo |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Diameter | 370 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482078094 |

