Adventsljusstake Star Trading Halla 5LVit
Rek. pris 909 kr
859 kr
587 krSpara 32 %Kampanj
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
Halla 5L
Vit
587 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake i bågform från Star Trading. Med mässingbelagda ljushållare. Ljusstaken har 5 ljuskällor som avger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake i bågform från Star Trading. Med mässingbelagda ljushållare. Ljusstaken har 5 ljuskällor som avger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 260-58 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 330 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,91 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 550 mm |
| Serie | Halla |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,2 kW |
| EAN-nr | 7391482000750 |
