Adventsljusstake Star Trading Halla 7LVit
Rek. pris 1 379 kr
999 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
Halla 7L
Vit
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake från Star Trading med 7 ljuskällor. Ljusstaken är dekorerad med mässingbelagda ljushållare. Ger ett vackert sken och skapar en hemtrevlig känsla i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake från Star Trading med 7 ljuskällor. Ljusstaken är dekorerad med mässingbelagda ljushållare. Ger ett vackert sken och skapar en hemtrevlig känsla i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 259-88 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 900 mm |
| Vikt | 1,76 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 470 mm |
| Serie | Halla |
| Djup | 140 mm |
| EAN-nr | 7391482000729 |
