Adventsljusstake Star Trading Holy 5L
Rek. pris 909 kr
fr.859 kr
fr.680 krFrån 17 %Kampanj
Välj variant

Holy 5L
680 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med 5 stycken ljuspipor i metall. Denna snygga ljusstake ger ditt hem en känsla av nordisk inredningsstil.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 5 stycken ljuspipor i metall. Denna snygga ljusstake ger ditt hem en känsla av nordisk inredningsstil.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 640 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 380 mm |
| Serie | Holy |
| Djup | 100 mm |
| Vikt | 1,7, 1,8, 1,9 kg |
| Effekt/prestanda | 3 kW |


