Adventsljusstake Star Trading HouseGrafitgrå
Rek. pris 489 kr
469 kr
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
House
Grafitgrå
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake i stilren och enkel form med 7 stycken ljus. Avsedd för inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 230-23 |
| Färg | Grafitgrå |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 370 mm |
| Vikt | 0,56 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 480 mm |
| Serie | House |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482030849 |

