Adventsljusstake Star Trading Inez 5 Ljus FCS
Rek. pris 279 kr
264 kr
250 krSänkt pris!

Inez 5 Ljus FCS
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull vit adventsljusstake tillverkad i trä. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. Skapar julkänsla i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull vit adventsljusstake tillverkad i trä. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. Skapar julkänsla i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 220-30-1 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 240 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 265 mm |
| Serie | INEZ |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 265 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482074546 |

