Adventsljusstake Star Trading Jarve
Rek. pris 359 kr
fr.309 kr
Välj variant

Jarve
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake i härlig design. Passar fint in i ett fönster för en vacker och hemtrevlig inredning. Skapar en mysig adventstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake i härlig design. Passar fint in i ett fönster för en vacker och hemtrevlig inredning. Skapar en mysig adventstämning i hemmet.
Recensioner
Elisabeth MVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg i valnöt. Passar till vårt valnötskök.
RoyVerifierad köpare
för 5 månader sedanFlera Stycken fungerade inte!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Blå, Grafitgrå, Valnöt, Vit, Vit Matt |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 360 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 410 mm |
| Serie | Jarve |
| Djup | 50 mm |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | Glödlampor, LED |
| Vikt | 0,53, 0,56, 0,58 kg |
| Diameter | 45, 410 cm |
| Spänning | 230 V |
| Sensor | Nej |
| Diameter | 410 mm |
| Dimbar | Nej |
