Adventsljusstake Star Trading Jolly Julkalender
Rek. pris 199 kr
189 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julkalender i form av ett tåg med vagnar och glada passagerare. Räkna dagarna till julafton genom att skjuta fram det lilla loket. Fina julfärger, en klassiker att ta fram från år till år. Små LED punkter som lyser fint och skapar mysig stämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julkalender i form av ett tåg med vagnar och glada passagerare. Räkna dagarna till julafton genom att skjuta fram det lilla loket. Fina julfärger, en klassiker att ta fram från år till år. Små LED punkter som lyser fint och skapar mysig stämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-33 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 135 mm |
| Spänning | 3 V |
| Bredd | 380 mm |
| Serie | JOLLY |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075680 |

