Adventsljusstake Star Trading Karin 7-ArmadBeige
Rek. pris 379 kr
359 kr
250 krSpara 30 %Kampanj
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Karin 7-Armad
Beige
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell 7-armad träljusstake. En dekorativ ljusstake som sprider adventstämning i hemmet.
Recensioner
Elisabet FVerifierad köpare
för 4 månader sedanPerfekt Julljusstake till mina fönster!
+ Rätt storlek till fönstrets bredd
Britt LVerifierad köpare
för 4 månader sedanNöjd med varan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 276-47 |
| Färg | Beige |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 34 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 42 mm |
| Serie | Karin |
| Djup | 7 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482039514 |


