Adventsljusstake Star Trading Karin 7LBrun
Rek. pris 379 kr
359 kr
249 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Karin 7L
Brun
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell 7-armad träljusstake. En dekorativ ljusstake som sprider adventstämning i hemmet.
Recensioner
Lovisa TVerifierad köpare
för 4 månader sedanÄr super fina adventsljusstakar och super fin färg. Lång sladd som är super.
+ Fina
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 276-06 |
| Färg | Brun |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,68 kg |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 340 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 420 mm |
| Serie | Karin |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482276063 |


