Adventsljusstake Star Trading KristinaBlack
Rek. pris 469 kr
449 kr

Kristina
Black
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Traditionell, enkel och vacker ljusstake i svart. Varma härliga ljus som liknar lågor, och en fantastisk höjd på 47cm. Den perfekta ljusstaken för att skapa julkänsla!
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell, enkel och vacker ljusstake i svart. Varma härliga ljus som liknar lågor, och en fantastisk höjd på 47cm. Den perfekta ljusstaken för att skapa julkänsla!
Recensioner
Ann-MarieVerifierad köpare
för 4 månader sedanLiselotte AVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen är liten, jag kollade den nye måtten. Passar i små fönster
Malin HVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt ful, guldfärgad plast…
Kenth EVerifierad köpare
för 4 månader sedanBra leverans och produkt
Sarah FVerifierad köpare
för 5 månader sedanVacker stake med lång sladd. Plus att det finns strömbrytare på skadden
SaharVerifierad köpare
för 5 månader sedanFin ljusstake som lyser vackert
Marie BVerifierad köpare
för 5 månader sedanDen är väldigt fin, lyser bra och var som jag hade tänkt mig.
+ Fin, vackert ljus
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 109-60-1 |
| Färg | Black |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 470 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 18 m |
| Bredd | 310 mm |
| Serie | Kristina |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 310 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482078575 |



