Adventsljusstake Star Trading LiljaGrå
Rek. pris 459 kr
439 kr
428 krSänkt pris!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Lilja
Grå
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä med mässingsfärgad dekoration. Ljusstaken är liten och nätt och därför lätt placerad både fönster eller på en skänk. Julen blir något alldeles extra med stämningsfulla Lilja som dekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä med mässingsfärgad dekoration. Ljusstaken är liten och nätt och därför lätt placerad både fönster eller på en skänk. Julen blir något alldeles extra med stämningsfulla Lilja som dekoration.
Recensioner
Hana SVerifierad köpare
för 4 månader sedanÄr mycket nöjd med köpet. Fin produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-18 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 180 m |
| Bredd | 300 mm |
| Serie | Lilja |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Diameter | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482060020 |

