Adventsljusstake Star Trading Luciakör 5-Armad i Vit Trädesign
Rek. pris 789 kr
554 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Luciakör 5-Armad i Vit Trädesign
554 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med Lucia, två tärnor och två stjärngossar, en stjärngosse håller i en målad guld stjärna i metall. Lucia har en krans av guld målade träkulor. 5 ljuskällor. Placera på en skänk eller i ett förnster för att sprida en härlig julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med Lucia, två tärnor och två stjärngossar, en stjärngosse håller i en målad guld stjärna i metall. Lucia har en krans av guld målade träkulor. 5 ljuskällor. Placera på en skänk eller i ett förnster för att sprida en härlig julstämning i hemmet.
Denna adventsljusstake från Star Trading är en perfekt detalj för att skapa en mysig och traditionell julstämning. Den låga energiförbrukningen på endast 3W gör den till ett energieffektivt alternativ för julbelysning. Tack vare dess kompakta storlek och 1,8 meter långa kabel kan den enkelt placeras på olika platser i hemmet, från köksbordet till sovrummet. Dessutom är den tillverkad av hållbara material som plast, metall, trä och gummi, vilket garanterar en lång livslängd. Med sin unika design av en Luciakör, kommer denna ljusstake säkerligen att bli en uppskattad detalj i din juldekoration.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Luciakör 5-Armad i Vit Trädesign
- Skapar en mysig atmosfär
- Låg energiförbrukning
- Lätt att placera tack vare kompakt storlek
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Luciakör 5-Armad i Vit Trädesign
- Skapar en mysig atmosfär
- Låg energiförbrukning
- Lätt att placera tack vare kompakt storlek
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-88 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 55 mA |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall/Trä/Gummi |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Luciakör |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Typ | Adventsljusstake |
| Bredd | 33 mm |
| EAN-nr | 7391482032256 |

