Adventsljusstake Star Trading Luciakör Vit/Röd
Rek. pris 669 kr
569 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Luciakör Vit/Röd
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake från Star Trading med 5 stycken ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake från Star Trading med 5 stycken ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 655-80 |
| Färg | Multi |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 220 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,93 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 330 mm |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482012784 |
