Adventsljusstake Star Trading Luciatåg 7-Armad i Vit
Rek. pris 1 139 kr
1 089 kr
1 060 krSänkt pris!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Luciatåg 7-Armad i Vit
1 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luciatåg träljusstake med 7 ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Luciatåg träljusstake med 7 ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Denna Star Trading Luciatåg adventsljusstake är inte bara en juldekoration, utan också en lösning för att skapa en mysig atmosfär under de mörka vinterkvällarna. Dess vita färg och trädesign passar perfekt in i alla heminredningsstilar. Med 7 ljuskällor som ingår, är det enkelt att skapa ett varmt ljus i rummet. Dessutom är den energieffektiv med en effekt på endast 3W. Tack vare dess IP20-klassning kan du vara säker på att den är säker att använda. Med en kabellängd på 1,8 meter kan du enkelt placera ljusstaken där du önskar.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Luciatåg 7-Armad i Vit
- Lättplacerad tack vare 1,8 m kabel
- Låg energiförbrukning med 3W effekt
- Säker användning med IP20-klassning
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Luciatåg 7-Armad i Vit
- Lättplacerad tack vare 1,8 m kabel
- Låg energiförbrukning med 3W effekt
- Säker användning med IP20-klassning
Recensioner
Marie-Louise MVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin!!! Jag har länge funderat på att köpa den här och är så nöjd med mitt köp.
+ Fin och bra kvalitet.
Berit FVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin ljusstake till ett mycket bra pris.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-80 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä/Gummi |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 22 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 48 mm |
| Serie | Luciatåg |
| Djup | 7 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482652805 |




