Adventsljusstake Star Trading Milano FontänKrom
Rek. pris 2 699 kr
1 999 kr
LED-lampaLED-Päronlampa Star Trading E14 Rökfärgad 30 Lumen
46 kr
Milano Fontän
Krom
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Milano Fontän i två färger.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 143-44 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Metall/Gummi |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Höjd | 85 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Milano |
| Djup | 44 mm |
| EAN-nr | 7391482045478 |

