Adventsljusstake Star Trading Milano
fr.708 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Milano
708 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren och modern ljusstake från Star Trading. Tillverkad i metall med plats för 7 ljuskällor. Ger ditt hem en modern touch.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren och modern ljusstake från Star Trading. Tillverkad i metall med plats för 7 ljuskällor. Ger ditt hem en modern touch.
Recensioner
Malin SVerifierad köpare
för 4 månader sedanTycker den matchar vår matsals taklampa perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 525 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Milano |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
