Adventsljusstake Star Trading Navida 5L
Rek. pris 609 kr
fr.579 kr
fr.504 krSpara 13 %Kampanj
Välj variant

Navida 5L
504 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant träljusstake med 5 ljus. Placera adventsljusstaken i ett fönster eller på en skänk. Skapar en härlig julstämning i både hem och offentlig miljö.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En elegant träljusstake med 5 ljus. Placera adventsljusstaken i ett fönster eller på en skänk. Skapar en härlig julstämning i både hem och offentlig miljö.
Recensioner
MimmiVerifierad köpare
för 4 månader sedanRebeckaVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin och klassiskt ljusstake. Föredrar gamla ljusstakar som har en annat sken och kvalitet men för att ara nytillverkad är denna mkt fin,så jag är nöjd ( köpte två☺️)
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Mörkgrå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Ström | 55 mA |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Navida |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 420 mm |
| Sensor | Nej |

