Adventsljusstake Star Trading Navida 7 Ljus
Rek. pris 1 029 kr
fr.934 kr
fr.834 krFrån 11 %Kampanj
Välj variant

Navida 7 Ljus
834 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant träljusstake i vit färg, adventsljusstaken har textilkabel. Placera i ett fönster eller på en skänk. Skapar en härlig julstämning i både hem och offentlig miljö.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En elegant träljusstake i vit färg, adventsljusstaken har textilkabel. Placera i ett fönster eller på en skänk. Skapar en härlig julstämning i både hem och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Ljusgrå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Navida |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Nej |
