Adventsljusstake Star Trading NovumBrass
1 009 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-06
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant ljusstake i mässing färg. 10st E5 ljuskällor som gör att ljusstakens lampor glöder vackert och sprida en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En elegant ljusstake i mässing färg. 10st E5 ljuskällor som gör att ljusstakens lampor glöder vackert och sprida en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 138-30-1 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E5 |
| Effekt | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 390 mm |
| Kabellängd | 18 m |
| Bredd | 460 mm |
| Serie | Novum |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Diameter | 460 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482078230 |






