Adventsljusstake Star Trading Oliver 7L
Rek. pris 1 139 kr
fr.999 kr
Se priset!
Välj variant

Oliver 7L
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant 7-armad metalljusstake. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljuskällan är en LED-lampa med soft glow-filament.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant 7-armad metalljusstake. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljuskällan är en LED-lampa med soft glow-filament.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grafitgrå, Grå |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 75 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 1,79 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Oliver |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 600 mm |
| Sensor | Nej |
