Adventsljusstake Star Trading Pagod Low 5L
fr.292 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Pagod Low 5L
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pagod är en adventsljusstake tillverkad i trä. Den unika och eleganta formen är skapad av Star Tradings designer Charlotte Falck. Med sina 5 ljuskällor lyser ljusstaken stämningsfullt och skapar en fantastik julstämning i hemmet eller i offentliga miljö. Eftersom formen är unik har Star Trading registrerat ett mönsterskydd, EU Design reg. 0081082299.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pagod är en adventsljusstake tillverkad i trä. Den unika och eleganta formen är skapad av Star Tradings designer Charlotte Falck. Med sina 5 ljuskällor lyser ljusstaken stämningsfullt och skapar en fantastik julstämning i hemmet eller i offentliga miljö. Eftersom formen är unik har Star Trading registrerat ett mönsterskydd, EU Design reg. 0081082299.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grafitgrå, Grå, Ljusgrå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Pagod |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Diameter | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
