Adventsljusstake Star Trading Pagod Low 5LLjusgrå
Rek. pris 449 kr
364 kr
292 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ljusgrå
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
47 kr
Pagod Low 5L
Ljusgrå
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pagod är en adventsljusstake tillverkad i trä. Den unika och eleganta formen är skapad av Star Tradings designer Charlotte Falck. Med sina 5 ljuskällor lyser ljusstaken stämningsfullt och skapar en fantastik julstämning i hemmet eller i offentliga miljö. Eftersom formen är unik har Star Trading registrerat ett mönsterskydd, EU Design reg. 0081082299.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pagod är en adventsljusstake tillverkad i trä. Den unika och eleganta formen är skapad av Star Tradings designer Charlotte Falck. Med sina 5 ljuskällor lyser ljusstaken stämningsfullt och skapar en fantastik julstämning i hemmet eller i offentliga miljö. Eftersom formen är unik har Star Trading registrerat ett mönsterskydd, EU Design reg. 0081082299.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 645-02 |
| Färg | Ljusgrå |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 450 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Serie | Pagod |
| EAN-nr | 7391482053893 |





