Adventsljusstake Star Trading Pagod
Rek. pris 809 kr
fr.769 kr
fr.699 krSänkt pris!
Välj variant

Pagod
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pagod är en adventsljusstake tillverkad i trä. Den unika och eleganta formen är skapad av vår designer Charlotte Falck.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pagod är en adventsljusstake tillverkad i trä. Den unika och eleganta formen är skapad av vår designer Charlotte Falck.
Formen påminner om en gran och med sina 5 ljuskällor lyser ljusstaken stämningsfullt och skapar en fantastisk julstämning i hemmet eller i offentliga miljö. Eftersom formen är unik har vi registrerat ett mönsterskydd, EU Design reg. 0081082299.
Recensioner
Gunilla SVerifierad köpare
för 4 månader sedanSuperfina. Vi har båda storlekarna.
MalinVerifierad köpare
för 5 månader sedanVar så fina som jag hoppats på.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 475 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Kabellängd | 180 m |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Pagod |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Diameter | 3,5 cm |
