Adventsljusstake Star Trading PIX 9L
Rek. pris 1 029 kr
fr.689 kr
Välj variant

PIX 9L
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg och stilren metalljusstake. Ljusstaken har plats för 9 ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Mässing, Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 500 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 1,93 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 420 mm |
| Serie | Pix |

